Zakupy

Zakupy spożywcze online – dla kogo?

Zakupy z dostawą do domu - tu przeczytasz o aktualnej ofercie.

Z trudem można uciec od nieodzowności wykonywania zakupów spożywczych. Bez mnóstwa rzeczy da się przeżyć, ale bez świeżych owoców oraz warzyw jest to niemożliwe. Niestety nierzadko sytuacja życiowa czy zawodowa powoduje, że coś tak odprężającego jak sprawunki, może być czynnością uciążliwą. W takim przypadku poważnym udogodnieniem jest możliwość wykonania zakupów spożywczych przez internet.

Zakupy spożywcze przez internet to wygoda oraz oszczędność czasu

Powszechny dostęp do internetu wpłynął w ostatnich kilkunastu latach korzystnie na rozkwit sprzedaży online w Polsce. Z powodu wciąż przekształcającego się rynku oraz potrzeb konsumentów, sporo biznesów wykorzystujących do tej pory tylko tradycyjne kanały handlu, zaoferowało swój asortyment przez internet. W tym kierunku poszła również branża spożywcza, która zazwyczaj rzadko umożliwiała zakupy z dostawą do kupującego. Dziś z delikatesów online korzysta mnóstwo różnorodnych grup konsumentów. To między innymi rodzice noworodków, osoby pracujące w systemie zmianowym, co nie daje im możliwości zrobienia zakupów w porach gwarantujących zakupienie w sklepie świeżych produktów, osoby mające pod opieką schorowanych członków rodziny, ale też osoby w starszym wieku, dla których częste wyjścia do pobliskiego marketu mogą być zbyt dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, że z zakupów spożywczych online korzysta się także dla komfortu – to istotna oszczędność czasu, który można poświęcić na hobby bądź spotkania ze znajomymi.

Delikatesy online – tu zamówisz chrupiące, tradycyjne pieczywo

Zamawiając zakupy spożywcze przez internet w krakowskim e-sklepie Skowronek mamy dostęp do setek produktów wysokiej jakości, nie tylko owoców i warzyw, ale też mięs, ryb oraz wędlin dostarczanych wyłącznie przez solidnych oraz wypróbowanych polskich producentów. Ponadto sklep ma w asortymencie chrupiące, polskie pieczywo dostarczane z piekarni słynnej nie tylko w krakowskiej dzielnicy Kazimierz. Zamówienia składane w delikatesach online Skowronek są dowożone pod wybrany adres w ciągu 2 dni, a za zamówienia za określoną kwotę oferowana jest darmowa dostawa. Za zakupy można zapłacić kartą płatniczą przy odbiorze.

Adres firmy:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]