Zakupy

Wytrzymałe, funkcjonalne i delikatne dla skóry – ściereczki na rolce

Jeśli potrzebujesz czyściwa włókninowego, koniecznie wejdź na verdeavis.pl

Profesjonalne czyściwa techniczne pozwalają utrzymać najwyższe normy czystości w wielu przedsiębiorstwach. Jakie produkty znajdują się obecnie na rynku? Na co wypada zwrócić uwagę przy dobieraniu czyściwa przemysłowego?

Czyściwo przemysłowe – w których sektorach przemysłu się go używa?

Czyściwa techniczne to wyroby do zadań specjalnych – są powszechnie używane w różnych gałęziach gospodarki, przykładowo w firmach produkcyjnych, w zakładach przemysłowych, w branży gastronomicznej, a także wielu pozostałych sektorach przemysłu, gdzie niezbędne są higroskopijne i mocne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe świetnie radzi sobie z wyschniętym brudem, kałużami z oleju, pyłem, tłuszczem, jak również pozostałymi ubrudzeniami oraz wylanymi cieczami, może też być użyte do wycierania szkła czy polerowania delikatnych przedmiotów. Specjalistyczne czyściwa dobrze zastępują standardowe materiałowych ściereczek, są delikatne dla skóry dłoni, a jednocześnie bardzo chłonne, elastyczne oraz mocne

Niekurzące się i celulozowe – warianty czyściw technicznych

W sprzedaży znaleźć można wszelkiego rodzaju czyściwa techniczne. Elementarny podział odróżnia produkty włókninowe i papierowe. Na potrzeby gastronomii stworzono czyściwa dostosowane do bezpośredniego kontaktu z pożywieniem. W sklepie Verde Avis zakupisz artykuły nasączane, włókninowe do wrażliwych nawierzchni, czyściwa do polerowania nie wytwarzające kurzu, do wycierania silnych zabrudzeń, jak również produkty w wiaderku, które nie wysychają i wykorzystywane są do oczyszczania rozmaitych nawierzchni bez namaczania ich w wodzie. Wysokiej jakości czyściwa techniczne występują jako ściereczki na rolce bądź w standardowej formie.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]