bagażniki dachowe
Tematyka motoryzacyjna Zakupy

Wygodny przewóz dużej ilości bagażu – boksy dachowe

Bagażniki dachowe to wygodna metoda umożliwiająca transport znacznej ilości bagaży, sprzętu turystycznego i sportowego oraz innych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz pojazdu. Na rynku jest dostępnych mnóstwo typów bagażników dachowych – modele bazowe na relingach, uchwyty narciarskie i rowerowe, boxy dachowe, jak również belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na uszkodzenia, rdzę czy promieniowanie słoneczne. Niezmiernie popularne są także boxy dachowe o opływowej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza podczas jazdy. Naturalnie, rodzaj bagażnika powinien być dobrany do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z wielu stron

Dzisiejsze bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i specjalne pasy transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo wymagających trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają pokaźną ładowność, a korzystanie z nich jest niebywale komfortowe. Wybrane boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest proste i nie wymaga wykorzystania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien z nich korzystać?

Transport bagażu na dachu auta to praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają z reguły osoby kochające aktywnie spędzać wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce też na narty, deski snowboardowe, a także inne akcesoria turystyczne, których ze względu na swoją długość nie umieścimy w środku auta.

Adres firmy:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]