Zakupy

Słoiki z kranikiem – metoda na estetyczne podanie napojów

Dowiedz się, gdzie nabyć słoik z kranem, wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od kilku lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też wytwarzanych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych napojów i deserów. Ogromną popularnością cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, które mają sporo zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiego powodu choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, iż wspaniale nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają znaczne pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy napój do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem jest niewątpliwą dekoracją stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on często wykorzystywany do podawania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania soków, oranżad, kompotów oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego atutem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]