Urządzanie mieszkania Zakupy

Rolety okienne – tani sposób na odświeżenie wnętrza

Nie masz pomysłu na modne i nowoczesne urządzenie swojego wnętrza? Jeden, niedrogi produkt może zupełnie zmienić styl i wygląd pomieszczenia. To oczywiście wewnętrzne rolety okienne. Dzięki takiej przesłonie można dodać koloru każdemu wnętrzu lub nadać mu intymnego i przytulnego charakteru. Profesjonalista z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień i noc doradzi, jak dokonać trafnych, zakupowych decyzji.

Jak wybrać rolety?

Jest sporo modeli wewnętrznych rolet okiennych . Można je podzielić według rozmaitych klasyfikacji. Jeśli chodzi o tworzywo, znajdziemy w sklepach rolety materiałowe wykonane z nowoczesnych tkanin, które charakteryzują się różnym stopniem przepuszczania światła. Jest to zwykle poliester – łatwy do czyszczenia oraz wygodny w utrzymaniu.
Z uwagi na przeznaczenie dzielimy rolety na ścienne i okienne. Inne zróżnicowanie to poziom zaciemnienia. Tutaj najpopularniejszym modelem są rolety dzień noc typu zebra bądź 100% zaciemnienia.
Następny podział to rolety standardowe lub na wymiar. Ten drugi typ rekomenduje się do okien o niekonwencjonalnych rozmiarach, z dużą liczbą modułów lub wieloma ozdobnymi detalami. Jeśli idzie o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z bieżącymi, wnętrzarskimi nurtami.

Rolety okienne – czy są tanie?

Z uwagi na fakt, iż rywalizacja na rynku rolet jest ogromna, tak jak stale rosnąca liczba producentów, obecnie rolety możesz nabyć w wyjątkowo zachęcających cenach. Regularne ceny są niskie, a do tego dochodzą również promocje i akcje specjalne, kiedy produkt można kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są niedrogie i praktycznie na każdą kieszeń.
Bezinwazyjny montaż, nowoczesne projekty i bogata kolorystyka powodują, że tego rodzaju przesłona na okna staje się coraz bardziej popularna. Cena w porównaniu do jakości i długiej żywotności rolety jest wyjątkowo atrakcyjna, dlatego nie brak zwolenników takiego pomysłu na aranżację wnętrz.