Zakupy

Profesjonalne środki czyszczące

Zobacz, gdzie zamówić chemię przemysłową

Aby zachować porządek – tak w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w domu – niezbędne są stosowne sprzęty oraz środki. O ile do typowych prac porządkowych zwykle wystarczające będą podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to sporo prac będzie wymagało użycia chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości umożliwiają uporanie się nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, zapewniając szybkie sprzątanie i eliminację szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i dystrybutorzy chemii profesjonalnej?

Profesjonalna chemia przemysłowa – dla kogo?

Oferta chemii przemysłowej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – głównie ekip sprzątających. W ofercie podmiotów wytwarzających i dystrybuujących chemię gospodarczą znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy brud z różnorodnych powierzchni – również tych porowatych i z tegoż powodu trudnych do dokładnego umycia. Są wśród nich środki sporządzone z myślą o eliminacji rzadkich zabrudzeń, m.in. kamienia kotłowego, ognisk pleśni, graffiti lub tłustych osadów.

Ochrona powłok dzięki chemii przemysłowej

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają również na ochronę oraz pielęgnację powłok szczególnie narażonych na wandalizm i szkodliwe oddziaływanie różnych elementów. Znajdziemy pośród nich środki chroniące przed graffiti, środki do osłony metali przed korozją, specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, a także impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna. Warto nadmienić, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (między innymi linoleum czy betonu) i nie tylko chronią je przed brudem, ale też nadają im ładny wygląd.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]