Tematyka żywnościowa Zakupy

Poznaj ofertę alternatyw dla kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Jeśli chcesz zamówić kapsułki Tchibo, koniecznie sprawdź https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-tchibo-cafissimo/.

Metoda zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana ponad czterdzieści lat temu i powoli pozyskiwała sobie miliony sympatyków. Ten praktyczny system umożliwia zaparzenie napoju wysokiej jakości niezwykle prostą metodą – wystarczy uzupełnić pojemnik z wodą w ekspresie, umieścić kawę w kapsułce w dedykowanym zasobniku i zaledwie po minucie można cieszyć się świeżo parzoną kawą.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Istnieje parę systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych globalnie jest ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo. Kapsułki Tchibo Cafissimo posiadają inny kształt niż pozostałe, co przez wiele lat narzucało klientom wymóg zaopatrywania się w nie u jednego dostawcy. Problem ten dotykał wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnich latach oferowanych jest w sprzedaży – również w Polsce – coraz więcej ich substytutów. Włoski producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym również zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta stworzyła linię kaw single origin, zwanych też kawą speciality. Taka kawa charakteryzuje się tym, iż wywodzi się z jednego zbioru, gatunku i uprawy. Smak takiej kawy jest unikalny, gdyż wytworzyło go wiele różnorodnych składników, np. konkretna pogoda , która panowała w danym roku. Łączenie kaw single origin z dodatkami aromatyzującymi czy mlekiem zabija ich unikatowe nuty smakowe. W sprzedaży dostępne są zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Brazylii oraz Nikaragui (arabika), jak również Angoli (robusta). W tych ziarnach mocno dostrzegalne są nuty czekoladowe, kwiatowe oraz kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – niedroga co dnia

Zaparzacze do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w hostelach czy urzędach, jak i w domu. Koszt napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wysoki i na ogół zamyka się w widełkach 1,10-1,50 zł. Świadczy to, iż taka kawa jest kilkukrotnie tańsza aniżeli tożsamy napój serwowany w kafeteriach w galerii bądź w bufetach w biurze. Nowoczesny wygląd i niewysokie ceny ekspresów na kapsułki powodują, iż coraz częściej znajdujemy dla nich w naszych kuchniach. Dzięki nim będziemy cieszyć się filiżanką takiej kawy na co dzień, a przy tym zaserwujemy znajomym najlepszej jakości napój w trakcie weekendowych spotkań, nie obawiając się o ogromne koszty. Jeśli chcemy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się zawsze czy są zgodne z posiadanym przez nas ekspresem.

Adres firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]