Zakupy

Pasta do mycia rąk – usuń najtrwalsze zabrudzenia ze skóry

Dowiedz się, gdzie nabyć pastę BHP do rąk

Pracownicy warsztatów samochodowych, kominiarze, rzemieślnicy czy osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych – to tylko kilka grup zawodowych mających styczność z substancjami, które trudno usunąć ze skóry. Są nimi głównie różnego typu oleje, farby, sadze, smary, jak również, w nieco mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Pracodawcy takich osób są zobligowani do dostarczenie im środków czystości pozwalających na usunięcie takich zabrudzeń. Najbardziej skuteczna jest w takim przypadku pasta BHP do rąk.

Pasty BHP – jak działają?

Pasta BHP do rąk różni się od innych preparatów myjących stosowanych każdego dnia w naszych domach. Jako że jest stosowana do usuwania bardzo uporczywych zabrudzeń, musi cechować się odpowiednimi właściwościami ściernymi. To dlatego producenci takich past dodają do nich specjalnie dobranych tworzyw sztucznych lub drobinki minerałów, usuwających brudzące substancje z zagłębień w skórze. Zarówno preparaty myjące wykorzystane w paście BHP do rąk, jak i zabrudzenia, które one czyszczą, mają drażniące działanie. Dobrze więc, by pasta zawierała również substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Pasta BHP do rąk – konieczna m.in. w warsztatach motoryzacyjnych

Jak już wspomnieliśmy, pasta do rąk znajduje zastosowanie zwykle w zakładach rzemieślniczych, przemysłowych i usługowych. Oczywiście przyda się też w gospodarstwa domowych – okaże się bardzo pomocna podczas porządków lub w przydomowym „kąciku” majsterkowicza. W takich przypadkach warto sięgnąć po nieduże opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają zaś bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kg preparatu.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]