Tematyka motoryzacyjna Zakupy

Oryginalne części do Renault – gdzie ich szukać?

Dalsze informacje o częściach do Renault.

Auta Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy lubią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad 5 tys. modeli Scenic oraz aż 3500 pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym okresie kupiono prawie 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części Renault – które najczęściej się psują?

Kupiłeś wymarzony samochód i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy podwozia, nadwozia, silnika i układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu narzekają posiadacze modelu Clio. Analogiczne kłopoty mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym wypadku szwankuje też ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z auta tej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające podzespoły.

Adres firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]