Urządzanie mieszkania Zakupy

Okiennice dekoracyjne shutters – dom w zupełnie innym stylu

Znajdź shutters na skyshutters.pl.

Planując wystrój domu, rzadko przeznacza się wiele uwagi na okna. Zazwyczaj wybiera się klasyczne rozwiązanie, to znaczy firanki i zasłony, które nieraz zestawiane są z roletami. Jednakże jest jeszcze jedno zyskujące sobie krąg zwolenników rozwiązanie – okiennice dekoracyjne typu shutters.

Na okna, ale także na drzwi szafy – zastosowanie nowoczesnych okiennic wewnętrznych

Najważniejszym atrybutem shuttersów (bądź też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, iż lamele zamontowane na tego typu okiennicach ozdobnych są ruchome, dzięki czemu można bez trudu je ustawić pod dowolnym kątem, w zależności od fantazji mieszkańców. Wykonuje się je z płyt pilśniowych, z listw drewnianych, jak również PCV. Shuttersy montuje się w głównej mierze na oknach, jednakże tak samo dobrze sprawdzają się na drzwiach garderoby. Okiennice ozdobne shutters to co prawda element okna, który w polskim budownictwie spotyka się jeszcze okazjonalnie, ale gros osób na pewno przyjrzało się im na ekranie telewizora czy w kinie, bowiem tego typu okiennice są często wykorzystywane na terenach z gorącym klimatem, a więc w RPA czy w krajach śródziemnomorskich.

Shuttersy nadają pomieszczeniom niesłychanie atrakcyjny wygląd

Niezależnie od tego, iż shuttersy okiennice wewnętrzne shutters rewelacyjnie się prezentują, mają one też przydatne funkcje. Z ich sprawą można pasywnie kontrolować wykorzystanie promieni słonecznych: latem uniemożliwiać kumulowanie się nadmiaru ciepła w pokojach, a w zimne – zapobiegać jego stracie. Shuttersy bardzo dobrze komponują się z licznymi stylami aranżacyjnymi i można zainstalować je na większości ram okiennych. Wytwarza i montuje się je na zamówienie, co powoduje, iż są z pewnością droższym rozwiązaniem aniżeli np. rolety. Shuttersy jednakże przydają wnętrzom nadzwyczaj ciekawy wygląd, zatem podwyższają wartość posesji. Warto również podkreślić, iż shuttersy są regulowane bez wykorzystania sznurów, co posiadacze psotliwych psów i kotów oraz rodzice małych dzieci, które zagmatwać sterczące żyłki, uznają zapewne za duży plus.

Adres firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]