Zakupy

Mydło w płynie – właściwości i zastosowanie

Potrzebujesz mydła antybakteryjnego? Wejdź na https://verdeavis.pl/higiena/mydlo-w-plynie.html

Mydło antybakteryjne usuwa z powłoki skóry zarazki i inne groźne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, by sprostało oczekiwaniom przeróżnych konsumentów? Gdzie wykorzystywane są specjalistyczne mydła dezynfekujące?

Zastosowanie mydła antybakteryjnego

Mydła o właściwościach antyseptycznych używane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale też zamawiane przez przemysł spożywczy, zakłady pracy czy placówki medyczne. W sklepach dostępne są rozmaite rodzaje mydeł – produkty w płynie, w piance, z dodatkowymi składnikami odżywczymi, zalecane do skóry wrażliwej, mycia ciała oraz włosów, mydła w butelkach z pompką, jak również do aplikowania z bezdotykowych pojemników, które gwarantują maksymalny poziom higieny. Na szczególną wzmiankę zasługuje mydło w piance będące produktem niebywale ekonomicznym – pozwala uzyskać do 2500 doz mydła z 1000 ml pojemnika. Mydło w piance skutecznie myje, znakomicie rozprowadza się na skórze i bez problemu zmywa.

Mydło w płynie dla delikatnej skóry

Mydła antybakteryjne dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis spełniają europejskie normy jakościowe i są przetestowane dermatologicznie. Środki pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z delikatną skórą nie zawierają substancji zapachowych, barwników ani innych alergizujących składników – można z nich korzystać codziennie, bez strachu o podrażnienia. Wybrane produkty zostały wyróżnione certyfikatem Ecolabel poświadczającym wysoką jakość i nadawanym środkom nieszkodliwym dla środowiska. Mydła dezynfekujące oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w zdejmowaną pompkę dozującą, co upraszcza ich późniejszą utylizację.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]