Branża budowlana Zakupy

Kontenery na gruz i złom dla firm remontowych

Więcej szczegółów o kontenerach otwartych

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – umożliwiają legalne usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie kontenery stalowe są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontener na gruz – wybierz najwyższą jakość

W Polsce produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników wykorzystują nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty zajmujące się wynajmowaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego rodzaju pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy dużo rodzajów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki z plandeką, kontenery stalowe oraz wiele innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach częstokroć stosowane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko rozładować.

Adres firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]