Zakupy

Hurtowe ilości słoików i butelek szklanych zamów u polskiego dostawcy

Jeśli chcesz kupić butelki na wino w hurcie, koniecznie wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Butelki-HURT/295.

Produkcja artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która tak długo jak będzie żyć ludzkość nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, że znaczna część rynku produktów spożywczych należy do potężnych marek, jest to jednocześnie branża, w której świetnie radzą sobie małe podmioty, o ile trafią do klienta ze swoim smakowitym, zdrowym bądź autorskim produktem. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi zostać zabezpieczone tak, by artykuł jak najdłużej zachował zdatność do spożycia, a zatem najlepiej w słoiki oraz butelki ze szkła. Atutem takich opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, gdyż poddać je recyklingowi.

Słoiki oraz butelki w hurcie – dlaczego to się opłaca?

Wiadomym jest, że oferty od dystrybutorów kierowane do klienta indywidualnego rozmijają się znacznie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niewielką przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo pasztety, konfitury lub soki, będzie potrzebować co roku nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, ale ilości znacznie przekraczające liczbę kilku tysięcy sztuk. Kupno słoików i butelek w hurcie jest w związku z tym dla niego jednocześnie metodą zmniejszenia wydatków, ponieważ zamawiając towar na palety zwykle można spodziewać się znacznego rabatu od dostawcy, ale też oszczędnością czasu transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na wiele miesięcy. Cena hurtowego kupna pojemników szklanych dostrzegalnie zmniejszy się, gdy zamówimy je u lokalnego dostawcy słoików i butelek. Dzięki temu także otrzyma je dużo szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – co znajduje się w jej ofercie?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i objętości słoje oraz butelki szklane znakomite do rozlewania wina, soków bądź piwa. Dowożone są one do nabywcy na paletach zawierających – w zależności od wymiarów opakowań – po 800, 1400, a nawet 2700 sztuk wybranego opakowania. Firmy dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą również odebrać zamówiony towar wprost ze składu sprzedającego. Razem z butelkami oraz słoikami hurtowo można również kupić odpowiadającą ilość innych potrzebnych elementów, jak kapsle, korki czy nakrętki dopasowane do danego rozmiaru opakowania.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]