Urządzanie mieszkania Zakupy

Do jakich wnętrz wybrać roletę zaciemniającą?

Dla kogo roleta dzień i noc zaciemniająca lub roleta typu 100 procent zaciemnienia będzie najwłaściwszym wyborem? Kiedy warto wybrać pełne zaciemnienie w pomieszczeniach? Zalet tych produktów jest wiele, a możliwość kontroli docierających do wnętrza promieni słonecznych to nie jedyna ich ciekawa cecha. W przypadku rolet dzień noc pełne zaciemnienie nie jest możliwe, ale w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Jaki rodzaj najlepiej sprawdzi się w Twoich wnętrzach? Tu znajdziesz podpowiedź.

Plusy rolet dzień i noc i rolet 100% zaciemnienia

Pełna kontrola nad ilością promieni słonecznych wpuszczanych do pomieszczenia to niezaprzeczalny atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień i noc dysponują szeregiem wspólnych mocnych stron i zalet. Jedna z nich to dopuszczalność montażu takich rolet zarówno na oknach PCV, jak i drewnianych. Skoro już piszemy o montażu – jest on niepodziewanie prosty, całkowicie bezinwazyjny, nie trzeba przy nim używać śrub i gwoździ ani wiercenia. Z samodzielnym założeniem rolety 100% zaciemnienia lub rolety dzień noc da sobie radę każdy.
Duża ilość opcji kolorystycznych w ofercie sprawia, że produkty te będą pasować do każdego pomieszczenia. Rolety dzień i noc występują także w wariancie zebra – składają się one z siatki pasów materiałów w jednej lub kilku barwach. Takie rolety mogą stać się elementem dekorującym mieszkanie.

Rolety 100% zaciemnienia w Krakowie, Warszawie i innych miastach

Rolety wewnętrzne zaciemniające są produkowane przez wiele wiodących marek i producentów. Podczas zakupów rekomendujemy wybrać polską firmę – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Warszawa, Trójmiasto lub Kraków to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję rolet. Istnieje również możliwość spersonalizowania towaru na życzenie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar przeznaczone są do okien nie posiadających standardowego wymiaru.