Branża budowlana Zakupy

Dach na lata – użyj wytrzymałych paneli dachowych na rąbek

Kup blachę na rąbek.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej używany typ pokrycia dachowego. Jakie cechy wyróżniają ją od innych pokryć dachowych? Czy opłaca się w nie zainwestować? Opisujemy te nowoczesne panele dachowe oraz sposoby ich wykorzystania.

Blacha na rąbek – trwałość oraz piękny wygląd

Blachy na rąbek zdobywają coraz większe uznanie, dlatego że wspaniale godzą funkcjonalność z zaletami estetycznymi. Świetnie wyglądająca i odporna na uszkodzenia blacha na rąbek stojący może być wykorzystywana zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których niezbędna jest wymiana paneli dachowych, jak i nowoczesnych domach. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach płaskich oraz dwuspadowych, ale też tam, gdzie więźba jest złożona. Panele dachowe na rąbek stojący są transportowane na teren budowy w formie niewielkich arkuszy. Można je ułożyć szybko i bez niespodziewanych komplikacji. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest odporne na rdzę, trwałe oraz świetnie komponuje się z różnorodnymi stylami architektonicznymi (np. ze stylem dworkowym lub minimalistycznym).

Panele dachowe na rąbek – zredukuj koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod kątem wykorzystanej technologii i wytrzymałości. Panele te są wytwarzane z grubej blachy wykończonej specjalną powłoką dającą protekcję przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, jak m.in. promieniowanie słoneczne czy opady. Blacha na rąbek jest do kupienia w kilku modelach, co pozwala na dopasowanie jej do niecodziennej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają ponadto wpływ na redukcję kosztów związanych z budową – zdecydowanie zmniejszają ilość ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten budulec wprost od dystrybutora.

Adres firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08