Zakupy

Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Dalsze informacje o baniaku do wina

Balon do wina to doskonały upominek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Balon do wina – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako pomysłowy prezent dla znajomych – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji jubileuszu, imienin, urodzin, rocznicy ślubu czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to również perfekcyjna ozdoba stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół balon do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej porcji napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom do wina bez trudu przeniesiesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. 5-litrowe baniaki na wino wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]