Tematyka żywnościowa Zakupy

Alternatywa dla kapsułek do ekspresów A Modo Mio – poznaj ofertę

Więcej o kapsułkach Lavazza A Modo Mio na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/.

Firm przetwarzających kawę jest nieprzebrana ilość, niemniej jednak Lavazza wciąż znajduje się na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Mało osób wie, iż początek marki Lavazza sięga końca XIX wieku w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20$ kupił nieduży obiekt handlowy, gdzie mielono ziarna kawowca i tworzono ich niepowtarzalne kompozycje. W mgnieniu oka podbiły one serca obywateli miasta. Sto lat później marka Lavazza wciąż zachwyca smakiem swoich mieszanek, ustanawiając normy również w zakresie kaw w kapsułkach.

Kawa w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – można zamówić ich odpowiedniki

Ekspresy na kawę w kapsułkach z serii Lavazza A Modo Mio są w tej chwili jednymi z najczęściej kupowanych. Używane są one zarówno w wielkich biurach, jak w prywatnych kuchniach. Z ich pomocą przyrządzanie pachnącej, smacznej kawy trwa wręcz moment. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą jednak ograniczać się wyłącznie do kompozycji smaków wytwarzanych przez tego producenta. Dzisiaj na rynku kupić można wiele odpowiedników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Często są one nieco tańsze, ale wciąż wyróżniają się bardzo dobrą jakością.

Kto produkuje zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio?

Wiele zamienników kapsułek A Modo Mio odkryjemy w ofercie Italian Coffee, marki która również pochodzi z Włoch i zajmuje się dystrybucją kaw w kapsułkach do szeregu znanych ekspresów tego typu. Produkuje ona zarówno napoje kawowe będące mieszanką arabiki z robustą (Vigoroso Ira lub Napoli Ristretto), niesamowitą mieszanką samej arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jak i napoje o smaku kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng), orzecha laskowego (Caffè e Nocciola) oraz popularnego włoskiego alkoholu (Sambuca).

Adres firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]