Strony internetowe Usługi

Wdrożenie sklepu WooCommerce – zadanie dla profesjonalisty

Korzystna oferta tworzenia sklepu WooCommerce.

Chcesz założyć sklep internetowy? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPress, jak również jeżeli nie posiadasz w ogóle strony www i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest doskonałym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – atuty tej wtyczki

Ze względu na to, jak szeroką popularnością mogą pochwalić się strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno zrozumieć fakt, że ekspresowo opracowano wtyczkę pozwalającą na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem taka nazwę nadano tej wtyczce, ma wiele atutów. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można w prosty sposób spersonalizować z zastosowaniem bezpłatnych bądź płatnych motywów, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod przeróżne wyszukiwarki, co powoduje, iż jest większa szansa na uzyskanie pozycji w Top3 w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dotrzeć do pokaźniejszej grupy odbiorców. Na skutek wdrożenia odpowiednich wtyczek podnosi się także ergonomia sklepu. Łatwo można w nim uruchomić bramki płatności i zaoferować użytkownikom zlecenie przelewów za towary m.in. przez PayU.pl bądź Transferuj.pl. WooCommerce pozwala też na analizę sprzedaży (przygotowanie rozmaitego rodzaju statystyk) oraz integrację z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce zleć profesjonaliście

Tworzenie sklepów WooCommerce zalecamy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do osobistych preferencji klienta, ale także zadbają o poprawną semantykę kodu sklepu, jego ochronę przed atakami hakerskimi i użycie wyłącznie sprawdzonych, potrzebnych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce spece stworzą także blog, na którym w prosty sposób można informować użytkowników o promocjach oraz nowościach lub zamieszczać różne porady i recenzje oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]