Usługi

Usługa cateringowa – postaw na wykwalifikowany zespół

Zajrzyj tu jeżeli potrzebujesz zlecić catering z dowozem.

Kiedy organizujesz ważne wydarzenie rodzinne czy firmowe, na które chcesz zaprosić sporą ilość gości, zazwyczaj nie dasz rady na własną rękę zatroszczyć się o posiłki dla uczestników. Nie każdą okoliczność da się zorganizować kupując napoje i popularne przekąski w hipermarkecie – ważne wydarzenia zazwyczaj wymagają stosownej oprawy także w obszarze potraw. Wszak nie godzi się rozstawić na stołach gości najzwyklejszych ciasta i słodkich napojów. W takich przypadkach świetnym wyjściem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Typy usług cateringowych

Profesjonalne firmy świadczące usługi cateringowe najczęściej oferują parę jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji chrzcin, komunii lub wesel, catering dla firm oraz catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań wigilijnych. Oferty te są odpowiednio dobrane do wymogów konkretnych imprez, dlatego znacząco różnią się np. ceną i typem potraw sugerowanych w danej usłudze. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringowej trzeba pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą wyraźnie zaprezentować swoje oczekiwania, a jednocześnie być także otwartym na jego propozycje. W końcu dla caterera obsługa imprez różnego typu to jego praca, a doświadczenie zdobyte w tej branży umożliwia mu znajdowanie rozwiązań, które zadowolą ogół gości.

Wynajęcie firmy cateringowej to spora oszczędność czasu

Organizacja dań choćby dla skromnej grupy gości może być uciążliwym zadaniem, głównie wówczas, jeśli musimy wykonać to samodzielnie. Zamówienie usługi cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który przyda się na organizację innych kluczowych elementów wydarzenia. Jest to również możliwość zaserwowania zaproszonym wyjątkowych posiłków przyrządzanych przez doświadczonych kucharzy. Wypada przy tym podkreślić, że ważną cechą posiłków, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich kompozycja na talerzu. Co więcej podmioty, które podejmują się obsługi dużych imprez zapewniają także swój zespół doświadczonych kelnerów.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]