Usługi

Urodziny dla dziecka w sali zabaw? To się opłaca!

Urodziny to jedna z nielicznych okazji, które celebrujemy z równie mocnym entuzjazmem do starości. Nikt jednak nie odnosi się do tematu przyjęcia urodzinowego z taką uniesieniem jak dzieci – każda następująca rocznica urodzin to dla kilkulatka najważniejszy dzień w roku, na który czeka z ekscytacją.

Przyjęcie urodzinowe dla dzieci – w domu czy w centrum zabaw?

Pierwszą myślą rodziców jest zazwyczaj to, że przyjęcia urodzinowe da się zorganizować w mieszkaniu. Związane jest to jednakże z niezbędnością samodzielnego wymyślenia zabaw innych od tych, w jakich znajomi dziecka biorą udział w ciągu zwykłych odwiedzin, jak również zapewnienia poczęstunku dla kilkulatków oraz ich rodziców. O ile organizacja urodzin, na które przyjdzie pięciu czy też sześciu małych imprezowiczów nie powinna wywoływać kłopotów, to już przy większej liście zaproszonych, w mieszkaniu średniej powierzchni może nie wystarczyć miejsca, aby dorośli i maluchy spędzili te kilka godzin w komforcie. Wynajem sali urodzinowej dla dzieci w takich sytuacjach może więc być lepszym rozwiązaniem.

Organizacja urodzin – przyjęcia z motywami superbohaterskimi albo straży pożarnej

Organizacja urodzin dla dziecka w bawialni na mnóstwo atutów. W zasadzie nie musimy wcale martwić się sprawami organizacyjnymi – zaproszenia na imprezę oraz przekąski dla maluchów przygotuje właściciel sali, a opiekunowie mogą skorzystać z ciast i herbat dostępnych w kawiarence. Zależnie od wybranej oferty w imprezie urodzinowej może brać udział nawet do 30 kilkulatków, dla których na pewno nie braknie powierzchni, gdyż na czas trwania urodzin bawialnia jest całkowicie do dyspozycji najmłodszych gości. Ich czas zapełnią też gry zaplanowane przez wykwalifikowanego animatora. Możliwa jest też organizacja tematycznych urodzin, na przykład z motywami bajkowymi, przyrodniczymi lub policyjnymi.