Usługi Usługi transportu i spedycji

Transfer na lotnisko w Balicach

Po męczącym locie wreszcie docieramy. Zrobiło się już późno, a przy porcie lotniczym nie stoi nawet jedna taksówka. Kurs komunikacją miejską również nie jest najlepszym pomysłem. Po pierwsze, nie kursują już regularnie, po drugie – mamy cenny bagaż. By tego uniknąć, podróż biznesową warto zaplanować zawczasu i zapewnić sobie transfer na lotnisko i z niego. Tym bardziej, iż dziś nie jest to trudne. W miastach z głównymi portami lotniczymi działają wszak firmy świadczące transfer na lotnisko oraz na konferencję. Co ważne, ich specyfika na pewno trafi w potrzeby szczególnie wymagających pasażerów. Czym więc odróżnia się od zwykłego transportu? Czemu opłaca się wybrać tę opcję?

Atuty transferu na lotnisko

Wielu klientów na pewno usatysfakcjonuje to, iż firmy świadczące transfer z lotniska w Krakowie i pozostałych dużych miastach dysponują flotą składającą się tylko z ekskluzywnych aut – na przykład Mercedesów. W odróżnieniu od zwykłego transportu, klienci mają szansę zamówić przewóz swoich partnerów biznesowych – kierowca zabierze pasażera z portu lotniczego i dowiezie w określone miejsce. Należy również dodać, iż transfer na lotnisko oraz do hotelu obejmuje dłuższe trasy – pasażerowie mają szansę zamówić kurs do innego miasta, a także regionu.

Transfer na lotnisko – ile zapłacisz?

Ze względu na swoje różne zalety i oferowane luksusowe warunki jazdy jasnym jest, tego typu transfer na lotnisko jest trochę droższy od zwykłej komunikacji. Jeżeli jednak weźmiemy pod uwagę to, iż używając tej formy możemy dojechać do oddalonych miejscowości, różnice w kosztach nie okażą się znaczące. Transport w granicach miasta to koszt rzędu 70 PLN. Natomiast pasażerowie wyruszający ze stolicy Małopolski, którzy poza kontaktami biznesowymi pragną również poznać południe Polski, mogą skorzystć z kursów do okolicznych miast – na przykład Oświęcimia.