Usługi Usługi transportu i spedycji

Tani parking przy lotnisku – miejsce zarezerwuj online

Więcej szczegółów o parking strzeżony lotnisko Balice.

Najistotniejsze plusy podróży lotniczych, które spowodowały, że tego rodzaju wyprawy zdobyły olbrzymie uznanie, to sposobność trafienia nawet w bardzo odległe miasta naszego globu, szybkość i komfort. Wyjazd, którego elementem jest lot, wiąże się jednakże z drobnymi niedogodnościami, z których największą jest z całą pewnością konieczność dotarcia do portu lotniczego – a masa osób w tym celu musi przecież przebyć kilkanaście kilometrów. Tak sporą odległość najdogodniej jest pokonać swoim autem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te i inne problemy łączące się z przyjazdem na lotnisko swoim samochodem rozwiąże skorzystanie z dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Utwardzony parking w Balicach – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą śmiało zorganizować swoją podróż tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć własnym samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę samochodu, zatem w trakcie podróży nie muszą oczywiście się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa naszych czterech kółek pilnować będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość telefonicznej rezerwacji, toteż nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie na odstawienie pojazdu. Teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niesłychanie przydatne w czasie opadów deszczu bądź śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na wsparcie jego personelu

Jeśli wybierzemy usługi oferowane przez parking monitorowany przy lotnisku możemy liczyć również na liczne udogodnienia, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez trudności. Najistotniejszym z nich jest naturalnie możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Oprócz tego klienci mogą liczyć na wsparcie załogi parkingu w nagłych wypadkach, takich jak rozładowanie akumulatora bądź ujście powietrza w oponach.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]