Usługi

Szukasz lokalu na wesele? Musisz wziąć pod uwagę te elementy

Na palacradziwillow.pl/oferta/wesela/ znajdziesz pełną ofertę przyjęcia weselnego.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym krewni młodej pary i zaproszeni goście będę mówić przez wiele miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli narzeczeni zechcą wyprawić przyjęcie dla sporej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybór odpowiedniej sali na wesele, w której uczestnicy spędzą ten wyjątkowy wieczór w najlepszych warunkach.

Dom weselny – liczy się jego odległość od kościoła oraz pojemność

Szukając sali na wesele nowożeńcy musi wziąć pod uwagę kilka bardzo ważnych czynników. Na początek musi znać ilość uczestników zabawy, by uzyskać pewność, iż w wybranej sali weselnej bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć swoje miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, aby mieli możliwość zatańczenia. Prócz tego narzeczeni powinni sprawdzić jak daleko od miejsca zawarcia ślubu położona jest sala weselna i czy dojazd do niej nie będzie utrudniony. Jeśli na przyjęcie weselne poproszona jest rodzina i znajomi mieszkający w innej miejscowości, wypada poszukiwać domu weselnego, w okolicy którego znajduje się bogata sieć hoteli. Następnym zagadnieniem jest sama organizacja wesela, a więc dekoracja stołów, wybranie menu i znalezienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Takie obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą pomoc w zakresie całościowej organizacji przyjęcia ślubnego.

A może pałac na zabawę weselną?

Młode pary z małopolski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą urządzić przyjęcie weselne w niesłychanie malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach biesiady ślubne wyprawiane są od setek lat, a każde z nich wyróżnia się olśniewającą oprawą. Pałac ma cztery sale gotowe podjąć ponad setkę osób. Przyjęcie można zorganizować także w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim zdoła bez mała 350 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego w Balicach jest to, iż umiejscowiony jest raptem 12 km od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę noclegową. Dojazd orszaku ślubnego z kościoła do Pałacu nie powinien zatem trwać dłużej aniżeli 40 minut.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]