Usługi

Sprzątanie strychów i piwnic – co oferują profesjonalne firmy?

Sprzątanie strychów i piwnic Kraków - usługa na miarę Twoich potrzeb.

W dużej części domów obecne są piwnica i strych. Najczęściej miejsca te służą nam jako składziki na rozmaite starocie. Zazwyczaj wszystko to, czego nie potrzebujemy, wynosimy albo na strych, albo do piwnicy. Co w sytuacji, gdy ta zaniedbana powierzchnia domu okaże się być nam niezbędna? Wtedy warto postawić na usługi profesjonalnej firmy, która w proponowanej ofercie ma sprzątanie piwnic i strychów.

Opróżnianie piwnic i strychów – co sprzątnąć firma?

Opróżnianie piwnic oraz strychów to usługi cieszące się coraz większą popularnością. Stawiają na nie ci, którzy z rozmaitych powodów muszą posprzątać wielką powierzchnię ze znajdujących się na niej rzeczy. Profesjonalna firma jest w stanie usunąć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy naprawdę wszystko. Chodzi nie tylko o niewielkich rozmiarów przedmioty takie, jak stare słoiki, ale też meble czy popsuty sprzęt elektroniczny. Utylizacja starych mebli, którą prowadzą firmy działające i w małych i w dużych miastach, to świetny wybór, jeżeli na strychu czy w piwnicy schowaliśmy stare kanapy, szafy, fotele, a nawet meblościanki. Samodzielne ich wyniesienie jest ogromnym wyzwaniem. Trzeba pamiętać, że najczęściej na terenie niedużych gmin, takich dużych przedmiotów można pozbyć się tylko dwa razy do roku, ponieważ zakłady prowadzące gospodarkę odpadami nie prowadzą wywozu takich przedmiotów częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze oferują fachowe firmy?

Profesjonalne firmy, które zajmują się opróżnianiem strychów oraz piwnic mogą nie tylko wynieść z tych miejsc znajdujące się w nich odpady i zbędne przedmioty. W ofercie znajduje się również podstawienie właściwego pojemnika przeznaczonego na odpady. Po jego załadowaniu firma wywozi zbędne przedmioty, dbając o ich zgodną z prawem utylizację. Wszystko ma miejsce naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba nawet przez moment uczestniczyć w całej procedurze! Pracownicy zatrudnieniu w firmie zatroszczą się o to, by podczas prac wszystko przebiegło bezproblemowo.

Adres firmy:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]