Usługi

Serwis okien wykonuj regularnie

Okna serwis Warszawa. Zdobądź więcej informacji

Regularnie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje doświadczony serwisant? Kiedy warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim domu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są narażone na różnego typu wykrzywienia i zniszczenia. Na stan uszczelek oraz okien źle oddziałują też warunki atmosferyczne – żar i mróz, deszcz czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez długi czas. O ile nieskomplikowane działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać serwisanta. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, redukują docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalna ekipa serwisu okien może także wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga zredukować straty ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista może również zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez instalację specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]