Usługi

Serwis Apple Warszawa – naprawy iPhone starej i nowej generacji

Co warto wiedzieć o serwisie Apple w Warszawie?

Telefony, komputery i tablety są dziś nierozerwalną częścią naszego życia prywatnego oraz zawodowego, w związku z tym kupując te akcesoria przeważnie wybieramy te godne zaufania. Taką opinią cieszą się od dekad urządzenia firmy Apple, które pomimo swojej dość znacznej ceny w porównaniu do produktów konkurencyjnych marek, każdego roku zyskują sobie setki tysięcy kolejnych nabywców. Jednakże nawet sprzęt najwyższej jakości może uleć uszkodzeniu lub stracić swoje właściwości na skutek intensywnego używania. Ale nie znaczy to, że od razu trzeba wymienić go na nowy – warto bowiem przynieść go do serwisu Apple.

Musisz wymienić baterię? Przynieś urządzenie do Serwisu Apple Warszawa

Kto miał produkty Apple wie, że sprzęt ten funkcjonują płynnie przez lata, ale nawet one nie oprą się zniszczeniom wynikłym z ich nieuważnego użytkowania. Serwis iPhone Warszawa codziennie otrzymuje zlecenia na wymianę szybki przedniej albo tylnej, stłuczonych w wyniku upuszczenia urządzenia ze sporej wysokości, wymianę baterii, która z czasem wolno się ładuje, jak również wymianę pozostałych delikatnych podzespołów jak niedziałający przycisk głośności bądź popsute obiektywy aparatów. Nasi specjaliści będą wsparciem także w przypadku zamoczenia telefonu iPhone czy potrzeby odzyskania z niego utraconych danych.

Naprawy pogwarancyjne telefonów w serwisach iPhone – gdzie będzie taniej?

Tak długo jak iPhone jest na gwarancji większość napraw bez trudu zlecimy w autoryzowanych punktach serwisowych Apple. Problemy zaczynają się po zakończeniu gwarancji, ponieważ likwidacja nawet drobnych usterek w serwisie Apple może wygenerować dość wysokie wydatki, na które nie każdy może sobie pozwolić. Całe szczęście na obszarze naszego kraju, z reguły w dużych miejscowościach jak Warszawa, pracują serwisy Apple realizujące naprawy pogwarancyjne, w których eksperci z wieloletnim doświadczeniem nawet w półgodziny są w stanie dokonać naprawę produktów tej marki zarówno starej, jak i nowej generacji, dostępnych na rynku w okresie minionej dekady, a więc:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6 Plus oraz 6S;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XS, XS MAX i XR;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini
– iPhone SE 2020.

Jeżeli w okolicy miasta nie ma serwisu serwisu Apple zatem nie masz możliwości smartfona przynieść osobiście do punktu, znajdź fachowców, którzy przyjmują zlecenia naprawy iPhone’ów przesłanych kurierem. Takim miejscem jest między innymi Wymiana Szybki Serwis Apple w Warszawie.

Adres firmy:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555