Usługi

Przygotowujesz imprezę na 18 urodziny? Zdecyduj się na wynajęcie sali

Lokal na 18 - sprawdź informacje o ofercie na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Zazwyczaj w przypadku imienin, niektórych rocznic czy urodzin nie planujemy imprez z krewnymi i znajomymi, traktując ten dzień jak każdy inny. Ale są takie przełomowe momenty życia, których huczne uczczenie jest wręcz obligatoryjne, a pierwszym z nich jest bezapelacyjnie ukończenie 18 roku życia, a więc “osiemnastka”.

Lokal na osiemnaste urodziny – zorganizuj pamiętnej imprezę

Wraz z nadejściem 18 urodzin następuje wiele zmian w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła nabywać i pić alkohol, oddawać głos w wyborach powszechnych, może założyć firmę oraz pełnić funkcje w instytucjach publicznych i państwowych. Jednakże kończąc 18 lat rzadko myśli się o tak oficjalnych zagadnieniach – dla nastolatków najważniejsza jest sposobność wyprawienia jedynej w swoim rodzaju imprezy ze znajomymi. Opcją bywa zawsze kolejna „domówka”, jednak czy zabawa w mieszkaniu będzie się wiele różnić od tych wcześniejszych? Naturalnie, że nie będzie. Więc lepszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie lokalu na 18 urodziny. Nierzadko kilku znajomych postanawia wyprawić wspólną imprezę urodzinową, co wymaga znalezienia dość przestronnego lokalu, ale jednocześnie pozwala na zmniejszenie jednostkowych wydatków. Poszukując miejsca na zabawę urodzinową skoncentruj się na lokalach oferujących obszerną przestrzeń taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie imprezę bez tańca), a także na lokalach, które współpracują z doświadczoną firmą cateringową, która zapewni wyśmienite menu imprezowe. Chciałbyś się bawić w plenerze? Znajdź salę na urodziny z opcją skorzystania z ogrodu – w sezonie letnim można postawić w nim duży namiot i urządzić grill.

Sala na osiemnaste urodziny – wygląd przestrzeni także jest istotny!

Nie da się ukryć impreza z okazji 18-tych urodzin to zabawa, na której młodzi dorośli nie wzbraniają się od alkoholu. Powinno się z tego powodu koniecznie zatroszczyć się o to, by niepełnoletni, a wszak może ich nie brakować pośród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych napojów.

Szałowy wystrój sali też jest nadzwyczaj ważny, aby goście w pełni wczuli się w klimat zabawy. Trzeba zatem postawić na salę na urodziny, która zadba o przystrojenie ścian według podanych wytycznych, jak również dobrze rozlokuje stoliki z napojami i posiłkami.

Gdy już mówimy o posiłkach, na imprezie urodzinowej perfekcyjnie sprawdzi się menu kanapkowe, bazujące na drobnych przekąskach “jeden kęs”, które można spożywać bez potrzeby siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dostosuje kartę dań zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do preferencji i budżetu klienta.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]