Meble Usługi

Prowadzisz zakład gastronomiczny? Pamiętaj o meblach ze stali nierdzewnej

W zakładach produkujących artykuły spożywcze, gabinetach lekarskich czy też kosmetycznych i w kuchniach niezmiernie istotne jest zachowanie skrajnej czystości. To wymaga nie tylko przestrzegania restrykcyjnych procedur i stosowania środków dezynfekujących, ale też właściwego wyposażenia. Meble i przybory użytkowane w takich miejscach nie mogą pochłaniać zanieczyszczeń, a ich powierzchnia powinna dawać możliwość szybkie i dokładne mycie oraz dezynfekowanie. tym samym w miejscach, gdzie najistotniejsza jest czystość, najlepiej zdają egzamin meble ze stali nierdzewnej.

Jakiego rodzaju meble ze stali nierdzewnej użytkuje się przemyśle spożywczym?

Meble ze stali nierdzewnej są nader często wykorzystywane w fabrykach przetwórstwa spożywczego, profesjonalnych kuchniach oraz piekarnictwie. W zapleczach kuchennych lokali gastronomicznych czy bufetów wykorzystuje się m.in. stoły, regały do przechowywania żywności i blaty. Poza nimi warto napomknąć o okapach i zmywakach, jak również różnego rodzaju stojakach, które mogą być użyte do wyrastania chleba. Maksymalną eksploatację pomieszczenia zagwarantują meble ze stali nierdzewnej na zamówienie – można z ich wykorzystaniem zaaranżować wygodną kuchnię nawet na stosunkowo niedużej przestrzeni.

Medycyna również używa mebli ze stali nierdzewnej

Projektując wymiary mebli ze stali nierdzewnej, producent bierze także pod uwagę wymogi gabinetów kosmetycznych oraz medycznych. Tu szczególnie istotne są regały i stoły pozwalające przechować w sterylnym otoczeniu narzędzia oraz środki używane w trakcie zabiegów. Meble ze stali nierdzewnej spełniają wszelkie wymagania stawiane względem sprzętu używanego w gabinetach medycznych – umożliwiają utrzymanie higieniczny, są mocne i schludne.