Usługi Usługi transportu i spedycji

Parking w Balicach – ochrona auta w czasie urlopu

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz swobodnie dojechać do portu lotniczego, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z pomocy, którą zapewnia monitorowany parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i jakie udogodnienia gwarantuje?

Parking w Balicach – dojedź na lotnisko własnym samochodem

Port lotniczy w Balicach jest położony na peryferiach miasta, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście transport własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich walizek. Gdzie można zostawić auto na czas wylotu? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Z pomocą przychodzi parking strzeżony położony niedaleko portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a transport bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest przez busy, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto podkreślić, że transfer jest całkowicie bezpłatny.

Parking przy Balicach – samochody obejmuje ubezpieczenie PZU

Parking przy lotnisku Kraków-Balice składa się z ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest oświetlone i strzeżone przez całą dobę, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Auto można zaparkować nawet na miesiąc – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, jak również skorzystać z łazienki. Obawiasz się, że po dłuższych wakacjach w egzotycznym kurorcie nie będziesz w stanie włączyć samochodu? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Opłatę za postój można uiścić wygodnie podczas rezerwacji online lub gotówką przy kasie.