Usługi Usługi transportu i spedycji

Parking przy Balicach – gdzie zostawić samochód przed wylotem?

Tutaj zapoznasz się z ofertą parkingu Kraków Balice

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego auta, pojawi się problem: gdzie go postawić na czas naszej podróży?

Długoterminowy parking przy lotnisku – zostaw auto pod opieką

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwiezienie pod port lotniczy, a później o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy pozostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, , a zaparkowane tam auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują także dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]