Usługi

Organizacja przyjęć okolicznościowych – postaw na kompleksowe usługi

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o przyjęciach okolicznościowych? Doskonale trafiłeś! Skieruj się w to miejsce.

Kiedy ktoś wspomina o urządzaniu dużej imprezy rodzinnej, na ogół naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub z zabawą weselną. Tymczasem huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami sprasza się dziesiątki bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to także komunie święte, „osiemnastki” czy chrzty. Jeśli spis zaproszonych gości jest długi, na ogół nie damy rady zaplanować przyjęcia i przyrządzać poczęstunku dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wówczas pozostaje nam zabukować pasującą do okazji salę.

Jak dobrać lokal na imprezę okolicznościowej?

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z innymi potrzebami gości. W razie imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak m.in. osiemnastka albo urodziny, w której uczestniczyć będą w większości osoby dorosłe, zaproszonym trzeba przygotować nie tylko miejsce, gdzie spożyją w spokoju posiłek, ale i salę do tańczenia. Natomiast imprezy, w których dużą część uczestników będą stanowić kilkulatki, m.in. chrzciny albo komunie, dobrze jest zorganizować w miejscu, które prócz wynajęcia sali w środku obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu maluchom zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie zmęczą się tak szybko świętowaniem i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Przekąski serwowane zaproszonym też muszą być dostosowane do rodzaju imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie zaleca się zatem skorzystać z oferty firmy cateringowej, która zatroszczy się o wyśmienite potrawy, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Przyjęcia okolicznościowe w pobliżu Krakowa

Znalezienie sali na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużym mieście, nie jest wielką trudne, lecz rzadko która oferta może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w podkrakowskich Balicach. Od dziesięcioleci w iście królewskiej atmosferze odbywają się tu chrzciny, komunie i – rzecz jasna – zabawy weselne, które wszyscy zaproszeni będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną albo kilka sal, w których komfortowo można ugościć nawet do stu trzydziestu osób. A jeżeli impreza zostanie urządzona w plenerze, to teren zielony przed Pałacem zmieści nawet ponad trzystu gości. Co najistotniejsze, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa świadczy wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od ustawienia i przystrojenia stołów, przez przyrządzenia dań, aż po profesjonalną kadrę kelnerów i kucharzy.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]