Usługi

Opieka nad grobem

Jeśli potrzebujesz zlecić opiekę nad grobami Kraków, wejdź na www.pong-malopolska.pl

Wygląd miejsc spoczynku zmarłych bliskich jest dowodem naszej pamięci. Nie zawsze niestety znajdujemy chwilę, by się nimi zaopiekować – także, kiedy pomniki zlokalizowane są w tym samym miejscu, gdzie mieszkamy. Prawdziwe trudności stają się naszym udziałem zaś, jeśli naszych bliskich pożegnaliśmy w miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to jednak, że miejsca spoczynku są skazane na to, by zostać brudne – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana pomoc?

Czemu warto postawić na opiekę nad grobami?

Na podobną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym firm łatwo spotkać również ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często proponują także inne usługi, takie jak montaż siedzeń lub doradztwo przy dopełnieniu administracyjnych formalności oraz poprawienia liter.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, jakie musimy opłacić osobom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych najbliższych są naprawdę różne. Zależą w szczególności od rodzaju pomocy – kiedy zlecamy jedynie pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 złotych. Gdy natomiast chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo czyściło grób co trzydzieści dni, musimy liczyć się z kosztem około 400 złotych co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, iż stawki zależne są również od wielkości nagrobków, zaś najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie rodzinnych grobowców.

Adres firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]