Usługi

Lokal na imprezę – gdzie zorganizować prestiżowe wydarzenie?

Lokal na imprezę Kraków - w tym miejscu znajdziesz więcej informacji o korzystnej ofercie.

Imprezy firmowe to nie tylko zloty integracyjne i wspólne grille dla pracowników i ich bliskich, mające na celu stworzenie głębszych więzi pomiędzy zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, np. po to, aby uczcić podpisane kontrakty, a także rozmaite szkolenia, konferencje oraz bankiety dla partnerów biznesowych. Takie imprezy muszą być właściwie przygotowane, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane potem w celu promocji marki.

Gdzie urządzać bankiet firmowy?

Jeżeli nie mamy w budynku firmy pojemnych pomieszczeń, które nadają się do wyprawienia w nich gali, trzeba sprawdzić propozycje wynajmu lokali, które zmieszczą wszystkich podejmowanych gości wydarzenia. Kluczowe jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoją estetyką do rangi planowanego wydarzenia. Ważne bankiety dla wspólników firmy, w czasie których celebrowany jest jej spektakularny sukces, nie mogą zostać urządzone w zwykłej sali. Należy w takich sytuacjach urządzić event w klimatycznym miejscu, które zdecydowanie uwydatni doniosłość wydarzenia. Z kolei jeśli na imprezę sproszeni zostaną uczestnicy nie mieszkający w najbliższej okolicy sali trzeba zdecydować się na lokal, zlokalizowany nieopodal bogatej bazy hoteli, do której bez problemu można dojechać w kilkanaście minut.

Masz już lokal na imprezę? Teraz zatroszcz się o zamówienie cateringu

W trakcie planowania wydarzenia firmowego nie wolno przegapić tak istotnej kwestii, jak dostarczenie gościom zimnych oraz gorących napojów i posiłków. Świetnym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku profesjonalnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowóz w wyznaczoną lokalizację apetycznych potraw dla gości, ale również pomoże w doborze menu i weźmie na siebie dekorację stolików. Podczas pokazowych bankietów wskazane jest też zagwarantowanie obecnym na sali wzorowej obsługi. Powinno się więc korzystać z usług firm cateringowych mających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne posiłki, a także doświadczonych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko wyśmienite, ale i doskonałe wizualnie dania.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]