Usługi

Kto korzysta z usług detektywistycznych?

Usługi detektywistyczne zyskują w naszym kraju popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań sądowych, zdobyć cenne informacje na temat pracowników, jak również rodziny. Doświadczona agencja detektywistyczna oferuje wszechstronne usługi i umożliwia sprawdzenie m.in. warunków sprawowania opieki nad dzieckiem, zasadności wystawienia tzw. L-4, wierności małżonka lub ustalenie źródeł zarobku. Biura detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa czy nowych technologii, dzięki którym uzyskanie cennych danych staje się zdecydowanie prostsze.

Kto przede wszystkim korzysta z usług agencji detektywistycznej?

Z oferty biur detektywistycznych zwykle korzystają osoby pragnące dowieść niewierności męża lub żony i zaprezentować je jako dowód w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się także zlecenia dotyczące ustalenia miejsca przebywania dziecka, które padło ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Szerokie spektrum usług świadczonych przez profesjonalne agencje detektywistyczne powoduje, że z ich wiedzy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy, które chcą zweryfikować swoich pracowników. Jest to popularne w szczególności w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji albo kontraktów z tzw. klauzulą poufności, zobowiązującej pracownika do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa.

Usługi detektywistyczne – czemu warto zaufać zawodowcom?

Firma detektywistyczna posiada specjalistyczne wyposażenie, które umożliwia w efektywny i szybki sposób zdobyć niezbędne dane. Są to między innymi profesjonalne kamery, aparaty czy lokalizatory GPS. Ich pracownicy mają dodatkowo praktykę w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport przygotowany przez detektywa to niepodważalny dowód, który można wykorzystać w sądzie.