Usługi Usługi transportu i spedycji

Kraków Airport Taxi – kiedy wybrać?

Na najważniejszych portach lotniczych znalezienie taksówki potrafi stać się dużym problemem. O ile turyści czy mieszkańcy konkretnego miasta na pewno się z tym uporają, to przedsiębiorcy mogą mieć duże problemy – ich obecność w tym mieście jest często bowiem zaplanowana z dużą dokładnością. Warto więc wcześniej pamiętać o przewozie po mieście. Przedsiębiorstwa świadczące podobne usługi funkcjonują w wielu miastach z dużymi portami lotniczymi – między innymi w Warszawie, Katowicach bądź w Krakowie. Powinniśmy jednak zaznaczyć, iż te przedsiębiorstwa odznaczają się nie tylko możliwością zarezerwowania transportu na wybraną godzinę – mają oprócz tego mnóstwo innych plusów. Dlaczego więc warto wybrać usługę Kraków Airport Taxi?

Kraków Airport Taxi – taksówka dla wymagających

Atutem taksówki Kraków Airport Taxi jest także klasa samochodów – przedsiębiorstwo ją oferująca wykorzystuje jedne najbardziej luksusowych modeli Mercedesa oraz pozostałych uznanych marek aut. Duże znaczenie ma także to, że stawiając na tę opcję transportu nie musimy jechać z pozostałymi pasażerami – auto podstawione jest tylko dla nas oraz kontrahenta w interesach. Dobrze nadmienić również o tym, iż pasażerowie Kraków Airport Taxi mogą podróżować nie tylko po Krakowie – możliwe będzie wszak zamówienie podróży do innych miejscowości w regionie lub poza nim.

Kraków Airport Taxi – ceny

Podróże do popularnych Business Parków i siedzib spółek, działających w obrębie miasta, klientów Kraków Airport Taxi nie będą wynosić więcej niż 100 złotych. Na nieco większe koszty powinniśmy być gotowi, jeśli zamierzamy zamówić podróż do innego miejsca położonego w regionie. Na przykład, trasa do Wieliczki do koszt od 80 do 120 zł – zależnie od tego, ilu pasażerów będzie wiezionych danym kursem. Z kolei na biznesowy wyjazd luksusowym samochodem do Oświęcimia lub Katowic wydamy około 300 zł. Korzystanie z usługi Kraków Airport Taxi zagwarantuje wygodne warunki podróży, które usatysfakcjonują najbardziej wybrednych.