Usługi

Kawa i przekąski dla uczestników szkoleń – o usłudze cateringu dla firm

Dowiedz się, komu zlecić catering dla firm.

Konferencja, ważne rozmowy biznesowe lub szkolenie – każde poważne przedsiębiorstwo na pewno pewnego dnia stanie przed problemem organizacji eventu tego typu. Łączy się to z rozmaitymi zadaniami, które z reguły nie należą do zakresu czynności wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. dostarczenie napojów oraz przekąsek dla jego gości. Jeśli na planowanym spotkaniu mają pojawić się znaczne tłumy, wypada zamówić na tę okazję usługę cateringu firmowego.

Poczęstunek bez niebezpieczeństwa pobrudzenia odzieży – o cateringu biurowym

Konferencje i szkolenia biznesowe to eventy trwające z reguły po 6-9 godzin, nierzadko także przez parę kolejnych dni. Ich uczestnicy otrzymują szczegółowy harmonogram prelekcji, między którymi wskazane są na ogół trzy kilkuminutowe przerwy, w czasie których nie da się zjeść pełnego posiłku w najbliższej jadłodajni. Stąd tak ważne jest zagwarantowanie gościom małych przekąsek i napojów, które mogą błyskawicznie skonsumować w ciągu przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, nawet wziąć ze sobą na salę wykładów. Firmy świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, a także z drobnym poczęstunkiem, które można spożyć bez niebezpieczeństwa pobrudzenia rąk i garnituru. Oferta cateringu firmowego obejmuje też użyczenie sprzętu do przyrządzania ciepłych napojów.

Bufet kawowy – powierz to firmie oferującej usługę cateringu firmowego

Przerwy kawowe są nadzwyczaj istotne, dają wszak uczestnikom chwilę odpoczynku po wielu godzinach głębokiej koncentracji. Poza tym jest to również możliwość nawiązania rozmowy z innymi gośćmi oraz obgadania w luźniejszej atmosferze kwestii omawianych na szkoleniu. Urządzenie z kawą i innymi napojami, który widuje się na stołówkach firm, w żadnym razie nie zastąpi profesjonalnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Uczestnicy renomowanych sympozjów lub płatnych kursów nie mogą przecież pić z tekturowych kubeczków, zagryzając kupione po drodze w spożywczaku lub własnoręcznie przyszykowane sandwicze. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc wagę spotkania i równocześnie pokaże, że jego organizator zatroszczył się również o dobre samopoczucie uczestników.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]