Finanse Usługi

Jak wybrać najlepszą księgowość

Księgowość Katowice - na tej stronie sprawdzisz unikalną ofertę

Bardzo istotnym działem każdej spółki jest księgowość. Dba on o poprawne księgowanie dokumentów, płacenie danin publicznych, finanse całego przedsiębiorstwa. Co wybrać: zatrudnić specjalistę na oddzielne stanowisko, czy jednak skorzystać z usług tzw. sieciowego biura rozliczeń?

Zdaj się na najlepszą księgowość

Kiedy dopiero zaczynamy prowadzenie biznesu, lepiej wybrać usługi zewnętrznego biura. Takie instytucje pomogą nawet rozkręcić firmę, czy pozyskać dofinansowanie z funduszy unijnych i urzędów. Oferują one księgi przychodów i rozchodów, ewidencję wyposażenia, zapewniają sprawozdania finansowe, a także troszczą się o kwestie uiszczania VAT-u. Powierzenie finansów naszej działalności biurom zewnętrznym jest tańsze niż zaangażowanie księgowej, więc opłaca się też z pragmatycznego punktu widzenia.

Jakimi kryteriami sugerować się przy wyborze księgowości?

Kiedy tego rodzaju firmy gwarantują reprezentację przed ZUS, my możemy skoncentrować się na rozkręcaniu interesu. Na rynku działają małe podmioty rachunkowe oraz wielkie spółki, obejmujące zasięgiem cały kraj, świadczące księgowość zarówno w Katowicach, Gdańsku, Łodzi oraz w niewielkich miastach. Warto zaufać sprawdzonej księgowej, zachwalanej przez innych klientów. To zapewnia, że nasze rachunki są chronione i zgodne z najnowszymi normami.

Adres firmy:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]