Usługi

Jak odnieść sukces na rynku pracy? Pomoże Ci coaching kariery

Szukasz pomocy coacha kariery? Zajrzyj na janklusak.pl/oferta/zarzadzanie-kariera/

Profesjonalne doradztwo zawodowe umożliwia ujawnienie swoich mocnych stron i spożytkowanie skrytego potencjału. Dlaczego opłaca się zainwestować w swoje umiejętności zawodowe? Na czym dokładnie polega coaching kariery?

Coaching kariery – profesjonalne przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej

Coaching kariery zrealizowany z profesjonalnym doradcą zawodowym pomaga nie tylko osobom, które dopiero rozpoczynają swoją karierę, ale również doświadczonym pracobiorcom, którzy chcą przetrwać reorganizację w spółce, obawiają się transformacji w sektorze zatrudnienia albo przygotować się do zmiany pracy. Doświadczony coach kariery pomaga na licznych płaszczyznach – objaśnia jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i pozytywnie przejść proces rekrutacji, a także jak podnieść tzw. umiejętności „miękkie” oraz inne kompetencje, które przydają się w życiu zawodowym. Doradca zawodowy zajmuje się również pomocą w poprawnym przygotowaniu dokumentów, np. CV, listu motywacyjnego bądź portfolio osiągnięć, tak, żeby wzbudziły zainteresowanie u ewentualnych pracodawców, a tym samym zwiększyły szansę na to, że kandydat zostanie dopuszczony do rozmowy. Równie ważne jest też szkolenie z autoprezentacji – to jeden z najważniejszych przymiotów, na który zwracają uwagę specjaliści od rekrutacji.

Komu przysłuży się coaching kariery?

Zastanawiasz się czy zmienić specjalizację, lecz nie wiesz, jaka praca przyniesie Ci radość i jednocześnie porządna pensję? A może chcesz kierować swoją karierą zawodową tak, aby w końcu osiągnąć sukces na rynku pracy? Coaching kariery spowoduje, iż odkryjesz swoje mocne i słabe cechy, zaczniesz wykorzystywać drzemiący w Tobie potencjał i odnosić sukcesy zawodowe. Profesjonalny doradca zawodowy wspomoże także managerów wysokiego szczebla tudzież innych doświadczonych specjalistów potrzebującym profesjonalnego doradztwa. Przed pierwszym spotkaniem ma miejsce zdefiniowanie potrzeb doradczych – to wtedy zostaje uzgodnione, czego oczekuje uczestnik, jakiej pomocy potrzebuje i jaka liczba konsultacji z coachem kariery pozwoli dojść do przewidzianego celu.

Jan Kłusak - doradca HR, coach biznesu, psycholog

Mob.: +48 500 456 374
E-mail: [email protected]