Branża budowlana Usługi

Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

Zajrzyj tutaj, aby skontaktować się z projektantem wnętrz Kraków

To, jak prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Należy więc zadbać o to, aby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy pomoc profesjonalisty na wszelkich etapach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają zwykle 3 projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały zrealizowane, na ogół konieczny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (lub ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów mieszkań, architekt zapewnia także wsparcie przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]