Usługi

Eventy na najwyższym poziomie – o usłudze cateringu imprezowego

Catering na imprezę - więcej o tej usłudze.

Lato obfituje w bardzo popularne w ostatnim czasie pikniki firmowe oraz eventy na świeżym powietrzu, ale w gruncie rzeczy co rusz w przeróżnych miejscowościach w Polsce mają miejsce benefisy, bankiety bądź sympozja. Takie imprezy potrzebują odpowiedniej oprawy, której obligatoryjną częścią jest profesjonalnie przygotowany i zaserwowany catering. Trafnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering imprezowy – postaw na doświadczenie

Wybrałeś już punkt, w którym odbędzie się piknik bądź zamówiłeś salę na event? To super! Teraz powinieneś postarać się o to, aby uczestnicy eventu mieli dostęp do apetycznych napojów, gorących potraw i przekąsek. Miej na uwadze, że w przypadku prestiżowych wydarzeń nie można ustawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu sali i spodziewać się, iż uczestnicy obsłużą się sami. Cała oprawa imprezy ma znaczenie – właściwy rozkład stołów, szykowne akcenty dekoracyjne, a także poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Goście imprezy zapewne docenią również, jeśli posiłki będą serwować im profesjonalni kelnerzy, a potrawy będą zaaranżowane na talerzu jak w cenionych restauracjach.

Porady dotyczące menu i nie tylko – plusy profesjonalnego cateringu na imprezy

Plusem zlecenia oferty cateringu eventowego jest bezspornie to, iż wynajęty zespół nie tylko przygotuje smaczne menu, ale też drobiazgowo zadba o całą jego oprawę. Zakąski i potrawy zostaną dowiezione w wyznaczone miejsce, załoga firmy cateringowej ustawi i nakryje stoliki, a następnie wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać obecnych w czasie wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, jeżeli pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą umilić czas obecnym pokazem tzw. live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną szansą, by przyjrzeć się z bliska jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Należy zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od lat i która ma doświadczenie w organizacji i obsłudze rozmaitego typu eventów, zarówno tych niewielkich, jak i takich na setki gości. W czasie ustalania niuansów zamówienia podpowie ona, które dania, przekąski i napoje świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]