architekt Kraków, biuro architektoniczne Kraków
Branża budowlana Usługi

Co można zlecić pracowni architektonicznej?

Biuro architektoniczne świadczy zróżnicowane spektrum usług – spełnia marzenia osób, które pragną osiedlić się w komfortowym i ergonomicznym domu, ale też kieruje swoją ofertę do firm czy instytucji publicznych. Architekt może wykonać kompleksowy projekt budynku, a później czynnie monitorować zaawansowanie robót, zaplanować odbudowę domu lub zaproponować aranżację już egzystujących rezydencji, jak również zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym pomoże Ci profesjonalna pracownia architektoniczna?

Szukasz niespotykanych, oryginalnych projektów budowlanych? Chcesz, żeby Twój dom odróżniał się na tle innych budynków w okolicy? A może potrzebujesz projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie przytulny, a jednocześnie ergonomiczny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z aktualnymi trendami architektonicznymi, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro projektów – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty domów jednorodzinnych, wnętrz mieszkań, jak i wnętrz komercyjnych i budynków użyteczności publicznej. Przykładowe realizacje obejmują m.in. kawiarnie, żłobki, pensjonaty czy budynki rekreacyjne. Układ przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego budynku, a także indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektów może również przygotować plan pojemnych i funkcjonalnych szaf wnękowych, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]