Usługi

Catering na wesele – profesjonalni kucharze i doświadczeni kelnerzy

Więcej szczegółów o organizacji przyjęć weselnych w Krakowie - skieruj się tutaj.

Spotkania okolicznościowe, będące zwykle ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo chrzty, komunie lub wesela, od lat nie są już urządzane w mieszkaniach jedynie dla bliskiego kręgu krewnych i przyjaciół. Teraz są to wydarzenia, na których pojawia się nieraz ponad stu gości. Zrozumiałe jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie ułożyć jadłospisu, a następnie przygotować oraz zaserwować dania uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli świętowanie planowane jest na kilka godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też daje się zauważyć duże zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Nie daj się stresowi – postaw na catering na wesele

Urządzanie zabawy weselnej to wielki stres, spowodowany dziesiątkami godzin poświęconych na ustalanie listy gości, przygotowanie zaproszeń, dobór wystroju sali oraz wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również konieczność dostarczenia stosownej ilości zakąsek oraz trunków serwowanych w czasie przyjęcia, a co najistotniejsze – przygotowanie ciepłych dań, które urzekną zaproszonych gości i zgromadzą ich przy wspólnym stole. Najważniejszy posiłek na zabawie weselnej musi mieć znakomitą oprawę. Zaproszeni bowiem liczą na to, że stoliki będą poprawnie nakryte i cudownie przystrojone, potrawy będą smakowite i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również że obsługa profesjonalnie będzie podawać gościom następne posiłki. Wysoki stopień organizacji zagwarantują wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych kucharzy, kelnerów i managerów, gotowych na obsługę eventów zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się pod gołym niebem.

Catering na wesele – menu dopasowane do estetyki przyjęcia

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej rządzi się swoimi zasadami, tak w sferze atrakcji dla gości, jak i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe najczęściej mają ułożony wstępnie spis oferowanych dań głównych, przekąsek i trunków pasujących do stylistyki wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy ewentualnie pozyskać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej reprezentantem. Zamawiający może więc samodzielnie skomponować jadłospis z sugerowanych potraw. Powinno się jednakże zaakcentować, iż firmy cateringowe są też otwarte na nowe pomysły i często na prośbę klienta podejmują się przyrządzenia unikalnych kompozycji dań.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]