Usługi Usługi transportu i spedycji

Busy do Belgii w ofercie door-to-door

Belgia od dłuższego czasu plasuje się na wysokich miejscach na listach krajów najczęściej odwiedzanych przez naszych Rodaków. Podróżują oni tam zarówno w celach zarobkowych, jak i wyłącznie krajoznawczych. Miasta takie jak Antwerpia, Gandawa, Bruksela czy Brugia zachęcają do ich zwiedzenia i dla wielu z nas wybierane są za cel urlopowych wycieczek. Belgijskie i polskie miejscowości są ze sobą dość dobrze skomunikowane. Turyści mogą wybierać między wieloma środkami transportu. Który z nich jest najdogodniejszy – samoloty, autokary czy busy do Belgii?

Jak dotrzeć do Belgii?

Dla osób, dla których priorytetem jest jak najkrótszy czas podróży, pierwszym wyborem jest samolot. Połączenie bez przesiadek do Brukseli mają w swoim rozkładzie dwa polskie porty – Okęcie i Modlin. Decydując się na to rozwiązanie, powinniśmy niestety być gotowi na wydatek sięgające nawet tysiąca złotych, jak również na konieczność załatwienia przejazdu ze stolicy Belgii do miejsca docelowego. Nieco więcej miast obsługują przewoźnicy autokarowi, jakkolwiek i w ich przypadku nie możemy zakładać, iż zawsze dowiozą nas do mniejszych miejscowości.

Busy do Belgii w formule door-to-door

Jak ustrzec się tych przeszkód? Organizując podróż, warto wybrać na busy do Belgii. Przewoźnicy mają w swojej ofercie tranzyty w formule door-to-door. Znaczy to, że kierowca odbierze podróżnego z dowolnego miejsca znajdującego się na trasie busa (lub jej okolicy), a już w Belgii odwiezie go wprost pod wskazany adres (np. do hotelu). Busy obsługujące europejskie trasy są zazwyczaj bardzo dobrze wyposażone, zapewniając pasażerom absolutną wygodę. Mają oni swojej dyspozycji mają między innymi klimatyzację, komfortowe siedzenia oraz bezprzewodowy internet.