Rozwiązania dla przemysłu

Wzmacniacz szerokopasmowy – cechy charakterystyczne

Chcesz zamówić wzmacniacz szerokopasmowy? Wejdź na www.telmor.pl

Wzmacniacz szerokopasmowy to nowoczesne urządzenie wykorzystywane przez operatorów TVK. Zostało ono zaprojektowane w celu wzmacniania i wyrównywania mocy sygnałów biegnących do konkretnych odbiorców. Gdzie umieszcza się wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – prosta obsługa

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych działają z reguły w paśmie 50 Hz – 6 MHz. Doskonale redukują wszelkie nieprawidłowości emitowane np. przez usługi internetowe i pozwalają na odbieranie treści multimedialnych. Zazwyczaj usytuowane są w blokach, gdzie znajdują się klienci. Urządzenia tego typu zasilane są zdalnie lub lokalnie, dzięki czemu wzmacniacz szerokopasmowy może być zlokalizowany bez większych ograniczeń. Uzyskiwany sygnał jest znakomitej jakości, a obsługa wzmacniacza prosta. Moduły te cechują się wysokim poziomem wyjściowym – na przykład 123dBuV. Poziom może być różny, w zależności od stosowanego modelu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – niski pobór mocy

Obsługa wzmacniacza szerokopasmowego nie sprawia problemów. Wykorzystuje się w tym celu elementy regulowane lub wkładki JXP. Do wzmacniaczy zaimplementowano też specjalistyczną ochronę przed wzrostem napięcia, dzięki czemu są niezwykle bezpieczne. Zaawansowane technicznie modele posiadają specjalny filtr ingresu. Znakomity koszt inwestycji powoduje, że wzmacniacze szerokopasmowe są powszechnie stosowane i dostarczają odbiorcom doskonałą moc sygnału w domowych telewizorach. Dużym plusem jest też energooszczędność na poziomie ok. <6W.

Adres firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]