Rozwiązania dla przemysłu

Stacja czołowa – odbiór cyfrowy i analogowy

Jeśli chcesz zamówić stację czołową, koniecznie sprawdź https://www.telmor.pl/Produkty/Cyfrowe-stacje-czolowe.

Stacja czołowa to moduł, który umożliwia transmitowanie sygnału telewizji kablowej. To kluczowy element, który skupia rozmaite komponenty służące do prawidłowej transmisji dźwięku i obrazu. Wszystkie moduły budują razem kompleksowy system antenowy. Dowiedz się, z jakich elementów składa się stacja czołowa i gdzie z reguły jest stosowana.

Stacja czołowa – prawidłowa transmisja dźwięku i obrazu

Stacja czołowa używana jest w mechanizmach do odbioru kablówki – m.in. w apartamentowcach, motelach, szpitalach a nawet we wspólnotach mieszkaniowych. Transmituje ona połączenie do końcowych odbiorców. Specjalna szafka montażowa – wyprodukowana zarówno do odbioru sygnału cyfrowego, jak i analogowego to jeden z kluczowych elementów wchodzących w skład stacji czołowej. Specjalistyczne aplikacje ułatwiają jej szybką konfigurację. Do szafki można zamontować rozmaite moduły – takie jak DTV AV2 czy DTVD CI1.

Stacja czołowa – przenosi połączenie do końcowych odbiorców

Pojedyncze moduły dedykowane są do transmisji różnych rodzajów sygnałów, np. satelitarnych i AV. Sygnał analogowy jest gorszy niż cyfrowy – pojawiają się awarie w transmisji obrazu, a rozbudowa niesie ze sobą duże wydatki. Wiele części wchodzących w skład stacji czołowej posiada też osobne wejścia USB, które umożliwiają wprowadzenie własnego contentu. Sprawny system antenowy uzyskujemy poprzez połączenie rozmaitych modułów.

Adres firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]