Rozwiązania dla przemysłu

Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Co powinieneś wiedzieć o silniki elektryczne producent?

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz coraz szersze zastosowanie robotyki w różnych gałęziach przemysłu, wymusza sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. precyzyjne sterowniki serwo i układy napędowe od najlepszych światowych wytwórców.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty Harmonic Drive i Eisele Antriebstechnik GmbH

Działająca od ponad dekady na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą silników DC, motoreduktorów (DC, BLDC i AC), a także przekładni falowych i planetarnych produkowanych z materiałów wysokiej jakości przez najlepszych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy wyróżniające się ogromną niezawodnością i żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie znajdują zastosowanie między innymi w produkcji systemów służących do obsługi intralogistyki, robotów przemysłowych czy frezarek, a ze względu na możliwość ich użycia w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD rewelacyjnie pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, ekspozycji na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne, jak również przy wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%).

Polska firma Ultra Robotics oferuje także rozwiązania od Positec, Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Adres firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]