Rozwiązania dla przemysłu

Kable i przewody – skrzynka telekomunikacyjna

Jeśli chcesz zamówić skrzynkę teletechniczną, koniecznie odwiedź ten adres

Skrzynki teletechniczne muszą sprostać wielu wymaganiom i być bardzo praktyczne. Na rynku znajdziemy wiele ich typów, których profil musi być dostosowany do różnych warunków. Jak dzielimy skrzynki teletechniczne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – wewnątrz nieruchomości i na otwartej przestrzeni

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być skonstruowana ze wzmocnionego surowca i mieć stosowne szczeliny, które wspomagają wentylację oraz przepuszczają sygnał bezprzewodowy. W sprzedaży znajdziemy 2 podstawowe modele skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na otwartej przestrzeni, która musi wytrzymać ingerencje osób niepowołanych oraz urazy mechaniczne. Następna grupa to skrzynka umieszczona wewnątrz mieszkań, w której znajdują się kable telekomunikacyjne – na przykład światłowody oraz niezbędne przyłącza urządzeń – routery, multiswitche. Poszczególne urządzenia można zainstalować np. na paski rzepowe lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – specjalne komory

Priorytetowym elementem jest również ochrona przed dostępem osób nieuprawnionych do środka szafki. W tym celu służą specjalne zasuwy. To ważne również w domu, w którym przebywają osoby małoletnie. Nie zapominajmy także o uporządkowaniu przewodów – w tym celu montuje się dedykowane komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele rodzajów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dostosujemy je do swoich potrzeb.

Adres firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]