Rozwiązania dla przemysłu

Kabel koncentryczny – niezbędny element działającego telewizora

Jeśli chcesz kupić kabel koncentryczny, powinieneś odwiedzić ten adres

W dużej liczbie mieszkań znajduje się odbiornik telewizyjny. Większość z nas lubi czasem obejrzeć ciekawy program lub profesjonalnie przygotowany serwis informacyjny. By jednak odbiór programów był możliwy, konieczne jest zamontowanie odpowiedniego podłączenia. Wykorzystuje się do tego celu przede wszystkim kable koncentryczne, które aktualnie zakupimy bez żadnych problemów w sklepach oferujących artykuły do odbioru telewizji.

Kabel koncentryczny – jakie cechy go wyróżniają?

W sprzedaży znajdują się dzisiaj bardzo różne kable koncentryczne, które charakteryzują się nieco innymi właściwościami. Elementarny podział wyróżnia kable koncentryczne przeznaczone do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków. Każdy komu potrzebny jest kabel koncentryczny bez wątpienia powinien spojrzeć na jego istotne parametry. Znaczenie mają dopasowanie oraz tłumienie, które gwarantuje odbiór telewizji na wysokim poziomie. Dobrym wyborem są kable cechujące się konstrukcją Tri–Shield. Jej wykorzystanie powoduje, że kabel odznacza się klasą „A” ekranowania oraz ochrania sygnał przed zakłóceniami zewnętrznymi, które mogą istotnie obniżać ostrość obrazu. Kable koncentryczne przodujących marek doskonale sprawdzają się w rozbudowie, ale również podczas modernizacji sieci kablowych zarówno niewielkich, jak i popularnych operatorów. Znaczna część kabli koncentrycznych wyprodukowana jest zgodnie z ostrymi rygorami produkcyjnymi. Na skutek tego wahania parametrów w przypadku takich kabli są zwykle niewielkie lub żadne.

Kabel koncentryczny – jakiego typu elementów używa się do jego wyprodukowania?

Kable koncentryczne stanowią najczęściej połączenie elementów różnego rodzaju. Najczęściej rdzeń robiony jest z miedzi. Jest to materiał bardzo trwały, który nie zatraca posiadanych właściwości nawet po wielu latach używania. Jeśli idzie o kable przeznaczonych do montowania w warunkach zewnętrznych, do wyprodukowania osłony stosuje się materiały niepodatne na działanie negatywnych czynników pogodowych.

Adres firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]