Reklama Usługi

Zaproś klienta do swojej firmy – wirtualny spacer dla biznesu

Potrzebujesz więcej wiadomości o Business View Kraków? Zajrzyj na www.fotografsv.pl

Spacery Google to ciesząca się dużą popularnością forma przeglądania różnego rodzaju lokalizacji. Bez problemu w ciągu kilku sekund możemy się tak przenieść m.in. na ulice Berlina czy do egzotycznego Phi Phi w Tajlandii, aby podziwiać rajskie plaże. Dzięki tej metodzie mamy możliwość nie tylko turystycznie odwiedzać odległe zakątki świata, ale również przygotować spacer Google po naszym hotelu czy firmie i pokazywać je zainteresowanym klientom. Stworzenie takiego spaceru nie jest ani skomplikowane, ani kosztowne, natomiast prezentuje się bardzo efektownie i jest efektywne z biznesowego punktu widzenia. Czym ogólnie są spacery Google? Dlaczego warto ich użyć do reklamy?

Wirtualny spacer Google — na czym to polega?

Spacer Google to możliwość zdalnego zwiedzania miejsc na całym świecie. Działa to w ten sposób, iż Google wykonuje zdjęcia sferyczne (360 stopni) określonego miejsca, a następnie scala je i umieszcza w Google Maps. Dzięki temu, po wejściu na daną lokalizację, jesteśmy w stanie rozejrzeć się na boki, w dół i w górę oraz możemy samodzielnie decydować, w którym stronę będziemy patrzeć. Daje to sposobność do dokładnego obejrzenia tej lokalizacji, prawie jakbyśmy się tam faktycznie znajdowali. Możemy również przemierzać kolejne metry i docierać do następnych punktów mapy — wciąż spoglądając w dowolnym kierunku i obserwując otaczający nas świat.

Street View dla firm – wykorzystaj go do promocji

Interesującą i coraz popularniejszą usługą jest przygotowanie wirtualnego spaceru 3D po naszej firmie, hotelu czy nieruchomości. Przeciwnie do Google Street View, to my znajdujemy fotografa, który po dotarciu na miejsce wykonuje zdjęcia danej nieruchomości, a następnie składa je w wirtualny spacer. Koszt usługi zaczyna się od kilkuset złotych (zależy to najczęściej od wielkości nieruchomości) i trwa od jednej do nawet kilku godzin. Stworzony wirtualny spacer Google możemy udostępnić w wizytówce firmy w Mapach Google obok zwykłych fotografii i umożliwić aktualnym i przyszłym klientom zwiedzanie naszej firmy, tak samo jak zwiedzają np. ciekawe miejscowości w Google Street View. Samo umieszczenie wirtualnego spaceru jest nieskomplikowane, nie trzeba płacić za jego utrzymanie, oprócz oczywiście opłat za jego stworzenie, a sam spacer możemy także wstawić na naszą firmową stronę internetową.

Czy warto stworzyć wirtualny spacer VR po firmie?

Wirtualny spacer Google to bardzo efektowny sposób na umożliwienie zwiedzenia danego miejsca przez przyszłego klienta. Bez wątpienia opłaca się przygotować taki spacer dla naszej firmy w celach biznesowych. Klienci, patrząc na nasz hostel, sklep czy dom do wynajęcia otrzymają wiele ważnych informacji, które pomogą im podjąć decyzje o skorzystaniu z naszych usług. Zaczną nas również postrzegać jako profesjonalną markę. Spacer Google warto wykonać nie tylko dla dla klientów, ale również i dla kandydatów do pracy – jeżeli rzecz jasna zależy nam na zainteresowaniu pracowników nieprzeciętnymi warunkami pracy. Osoby, które wcześniej przekonają się wirtualnie o standardzie danej firmy, chętniej zdecydują się na złożenie podania o pracę. Spacer 360 stopni pomaga w pozycjonowaniu strony internetowej oraz promowaniu naszego biznesu w Google Maps. Wirtualne spacery 3D działają na wszelkich urządzeniach, także tych przenośnych.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]