Reklama Usługi

Wirtualny spacer z modelem 3D – pokaż się potencjalnym klientom

Wirtualny spacer. Kompleksową pomoc specjalistów w tej dziedzinie uzyskasz tu.

Wirtualny spacer z modelem 3D to znakomity sposób na przedstawienie przyszłym klientom naszej powierzchni usługowej, biura czy nieruchomości, z których planują korzystać. Dla wielu osób sposobność obejrzenia takiego lokalu przed podpisaniem umowy jest bardzo ważna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im pomyślną dla nas decyzję. Ale czym są wirtualne spacery i modele 3D? Jak można użyć taką wizualizację w biznesie i dlaczego powinno się to robić? Na te pytania odpowiemy w dalszej części artykułu.

Do czego służy wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to wykonany na podstawie sporej ilości fotografii model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W tego rodzaju modelu widoczny jest plan poszczególnych wnętrz, a my mamy możliwość go przybliżać, przesuwać i skupiać się na wybranych pomieszczeniach. Model udostępnia się odbiorcom w wersji interaktywnej, tym samym mają oni wgląd do całej bryły budynku wraz z wnętrzami 3D. Nie licząc wykonania samego modelu wnętrza 3D, można też wybrać interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to nadzwyczaj popularny wariant. Polega on na tym, iż poza przeglądaniem wyłącznie modelu 3D wnętrza, np. siedziby przedsiębiorstwa bądź hotelu, jesteśmy w stanie przerzucić się jednym kliknięciem do wybranego lokalu, a następnie zacząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer 3D pozwala też przechodzić do kolejnych wnętrz tak samo jak w rzeczywistości.

Jak mogę użyć model 3D?

Za pośrednictwem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem zdołamy dokładnie pokazać klientom daną nieruchomość i jej wnętrza. Tę metodę reklamy można zastosować do prezentacji hotelu, warsztatu albo baru, jak również po prostu pokazać dużemu kręgowi odbiorców wygląd naszego przedsiębiorstwa “od środka”. Wnętrza 3D możemy także użyć, w trakcie sprzedaży posiadłości, by ewentualni klienci byli w stanie dokładnie zapoznać się z nieruchomością.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto opracować z kilku przyczyna. Najistotniejszy z nich to sposobność opublikowania ich w wizytówce Google Moja Firma, na naszej stronie internetowej lub udostępnianie ich w innych zalecanych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej zachęcić klientado skorzystania z naszej oferty. Internauci, którzy poznają bliżej naszą firmę będą darzyć ją o wiele większym zaufaniem i odbiorą jako profesjonalną markę. Jest to także wspaniała metoda na wyróżnienie się na tle konkurencji, bowiem obecnie – pomimo szerokiego dostępu do tej technologii – większość firm jej nie wykorzystuje. Model wnętrza 3D można zdobyć szybko — wystarczy zlecić jego wykonanie zawodowemu fotografowi.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]